O firmie

Brink Climate Systems B.V. to holenderski producent i dostawca kompleksowych, innowacyjnych i energooszczędnych systemów wentylacji i ogrzewania. Systemy te działają niezauważalnie i służą do poprawy klimatu wewnętrznego – ogrzewają mieszkania, dostarczają ciepłą wodę czy wentylują pomieszczenia.

Troszczymy się o środowisko naturalne, dlatego nasze rozwiązania cechują się maksymalnym komfortem użytkowania przy jednocześnie niskim koszcie energii.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy pierwszą firmą na rynku, która stworzyła system do ogrzewania powietrza – wszystko to dzięki innowacyjnemu podejściu, a przede wszystkim wiedzy naszych inżynierów.

Zyskaliśmy opinię lidera w dziedzinie zrównoważonej wentylacji z odzyskiem ciepła. Na arenie międzynarodowej postrzegani jesteśmy jako firma, która wyznacza nowe kierunki dla wentylacji budynków mieszkalnych.

Brink na świecie

Działalność holenderskiego Brink skoncentrowana jest na eksporcie produktów własnych. Obecnie produkty Brink trafiają do niemal 20 krajów na całym świecie, m.in. do Hiszpanii, Włoch, Belgii, Anglii, Danii, Bułgarii, Litwy i oczywiście za pośrednictwem SIG Air Handling Sp. z o.o. – do Polski. Strategia zakłada poszerzenie zasięgu dostaw o nowe kraje, co przełoży się na znaczny wzrost liczby dostaw.

Nasza filozofia

Pragniemy dać naszym Klientom więcej niż od nas oczekują.

Misja

Pomagamy ludziom stworzyć wygodne, przytulne miejsce do życia, aby mogli z niego w pełni korzystać.

Wizja

Dążymy do współtworzenia wymarzonych i inteligentnych domów dla ich mieszkańców.