Do pobrania

Zachęcamy do pobrania i zapoznania się ze specyfikacją i opisem produktów Brink Climate Systems. Zamieszczone materiały pochodzą bezpośrednio od producenta oraz od partnera Brink na rynku polskim, tj. SITACO Sp. z o.o.

 

Produkt Opis Pobierz
Rekuperator Flair 325/400 Nowa seria rekuperatorów o wydatkach 325 i 400 m³/h. Praca w technologii Constant Flow. Zupełnie nowe komponenty: większy wymiennik przeciwprądowy, wentylatory o stałym przepływie masowym, nowy by-pass, nagrzewnica wstępna, ekran dotykowy TFT. Syfon kulowy w standardzie. Bogate możliwości sterowania w standardzie. Dostępne w wykonaniu STANDARD i PLUS.

 ulotka

dokumentacja Flair 325

dokumentacja       Flair 400

instrukcja instalacji

Rekuperator Renovent Excellent 300/400/450 Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła o sprawności do 95%. Dostępne wielkości 300, 400 i 450 m³/h (max. spręż 250 i 220 Pa, zalecany 150 Pa). Wymiennik przeciwprądowy, silniki EC, nagrzewnica wstępna i automatyczny by-pass w standardzie.

ulotka

dokumentacja Excellent 300

dokumentacja Excellent 400

instrukcja instalacji

Rekuperator Renovent Excellent 180 Kompaktowa centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła o sprawności do 95%. Wydajność 180 m³/h (max. spręż 200 Pa, zalecany 150 Pa). Wymiennik przeciwprądowy, silniki EC, funkcjonalność by-pass-u.

ulotka

dokumentacja techniczna

instrukcja instalacji

Rekuperator Renovent Sky 300 Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła do 95%, podwieszana. Wydajność 300 m3/h (max. spręż 230 Pa, zalecany 150 Pa). Wymiennik przeciwprądowy, silniki EC, automatyczny by-pass w standardzie.

ulotka

dokumentacja techniczna

instrukcja instalacji

Rekuperator Renovent Sky 150/200 Centrala wentylacyjna z odzyskiem ciepła do 95%, podwieszana. Wydajność 150 m3/h (przy 150 Pa). Wymiennik przeciwprądowy, silniki EC, nagrzewnica wstępna i automatyczny by-pass w standardzie.

ulotka

dokumentacja techniczna

instrukcja instalacji

Rekuperator Air 70 Rekuperator ścienny o wydatku 70 m3/h, do montażu w ścianie zewnętrznej budynku, bez instalacji rozprowadzającej powietrze. Dedykowany do wentylacji pomieszczenia, w którym jest montowany.

ulotka

dane techniczne

instrukcja instalacji

Sterownik Air Control Nowy model sterownika tygodniowego Brink. Umożliwia łatwe i szybkie ustawienie parametrów centrali. Kompatybilny z urządzeniami serii Renovent Excellent, Renovent Sky i Flair.

instrukcja użytkownika

instrukcja instalacji

Systemy instalacyjne SilverGREEN Nowy system rozdzielaczowy okrągły, o średnicy DN 75. Skomponowany z najlepszych jakościowo elementów, o właściwościach bakteriobójczych. 30-letnia gwarancja na działanie bakteriobójcze. Możliwość montażu w stropach i zalewania betonem.

ulotka SilverGREEN

ulotka kompaktowa (systemy + centrale)

Systemy instalacyjne z pianki EPE Kompletny, izolowany system instalacyjny z pianki EPE. Rury i kształtki o średnicach wewn. 125, 160, 180. Alternatywa dla SPIRO z izolacją.

karta produktu – rury

karta produktu – kolana

karta produktu – trójniki

Systemy instalacyjne Air Excellent Kompletne systemy rozdzielaczowe do wentylacji pomieszczeń serii Air Excellent. Dostępne przekroje: owalny 50x100, 50x140 i 60x130 mm oraz okrągły fi 75/63 i 90/75 mm. Przewody charakteryzują się wysoką jakością, wytrzymałością i gładką, antybakteryjną powłoką wewnętrzną.

dokumentacja techniczna

ulotka

instrukcja instalacji

Akcesoria – Air Comfort Moduł grzewczo-chłodzący, kompatybilny z centralami serii Excellent 300/400/450. Dodatkowo dogrzewa lub schładza powietrze nawiewane do budynku przez system wentylacji z rekuperacją.

ulotka

instrukcja instalacji

Akcesoria – nawilżacz EVAP Nawilżacz kanałowy do systemów wentylacji centralnej. W pełni niezależne, automatyczne urządzenie, które wraz z rekuperatorem podnosi komfort powietrza w Twoim domu.

ulotka

instrukcja instalacji

Akcesoria – Brink Home Moduł i aplikacja do zdalnego sterowania jednostkami marki Brink za pomocą urządzeń t.j. smartphone, tablet, PC.

ulotka

instrukcja instalacji

Akcesoria – syfon kulowy Brink Oryginalny syfon kulowy Brink, rekomendowany przez producenta. Zapewnia odpowiednie odprowadzenie skroplin z urządzenia i zabezpiecza przed zasysaniem wilgoci z syfonu przez urządzenie w przypadku zbyt niskiego poziomu słupa wody.

ulotka

poprawna instalacja

Akcesoria – wymiennik entalpiczny Wymiennik ciepła przeciwprądowy umożliwiający dodatkowy odzysk wilgoci z powietrza usuwanego. Nadaje się do czyszczenia (tworzywo sztuczne). Dostarczany jako osobne akcesorium – do zastąpienia oryginalnego wymiennika. ulotka
Akcesoria – narzędzie serwisowe Narzędzie serwisowe Brink umożliwia szybszą instalację urządzeń (ustawienie parametrów), monitorowanie pracy urządzenia, sprawdzenie historii błędów etc. Kompatybilne z urządzeniami serii Renovent Excellent, Sky i Flair.

instrukcja

instalacja oprogramowania

Filtry – Pure Induct Kanałowy filtr powietrza Pure Induct, do instalacji na kanale nawiewnym do budynku. Oczyszcza powietrze z 99% pyłów, bakterii i wirusów. Bardziej efektywny od filtrów klasy HEPA. ulotka